Sprawdzony Autoserwis

Hotele klasy biznes,
wyjazd biznesowe, delegacje, nawiązywanie kontaktów.

Sprawdzony Autoserwis

Postprzez Gabrysiaq2 » Wto Lis 24, 2015 7:48 pm

Potrzebuje w sumie w miarę szybko skorzystać z pomocy autoserwisu. Szukałam już trochę i znalazłam ten http://jarex24.pl/autoserwis. Widać że mają szeroki zakres umiejętności, tylko czy będą mieć wolny termin by mnie przyjąć.
Gabrysiaq2
Ekspert na Forum

Re: Sprawdzony Autoserwis

Postprzez patryk.z » Śro Gru 09, 2015 8:35 am

Na wypadek, gdyby coś się stało w Poznaniu, wrzucam link do sprawdzonej pomocy drogowej [mod: reklama nieregulaminowa usunieta]. Nigdy nie wiadomo, kiedy może się przydać :)
patryk.z
Young businessman

Postprzez froddo » Wto Mar 08, 2016 10:29 am

To jest właśnie zawsze bolączka biznesowych podróży, jak się auto zepsuje to gdzie znaleźć dobrego mechanika. Generalnie jeśli chodzi o okolice Krakowa, to kompleksowe usługi i mechaniczne i blacharskie wykonuja w serwisie - http://auto-wasniowscy.pl/uslugi/spawanie-plastikow-krakow/ :)
froddo
Zainteresowany biznesem

Postprzez monikabert90 » Pią Kwi 13, 2018 4:32 am

A czy moglibyście polecić mi jakiś dobry serwis samochodowy, w którym naprawiają skrzynie biegów? Coś się chyba niedobrego dzieje z moją skrzynią, więc chciałabym, żeby ocenił ją mechanik... mam nadzieję, że nie będzie trzeba jej wymieniać. To jakie są znane Wam warsztaty w których naprawia się skrzynie biegów? Poznań i okolice - ten rejon głównie mnie interesuje, z góry dzięki.
monikabert90
Young businessman

Wróć do Podróże biznesowe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Najlepsze darmowe fora dyskusyjne  |   Zobacz inne nasze fora  |   Reklama
bCoders - Oprogramowanie dedykowane dla firm i biznesu  Oprogramowanie dedykowane dla firm i biznesu