Prezenty - czy wybieracie agd?

Hydepark - rozmowy na luzie, o pasjach, sporcie, rozrywce, wolnym czasie i innych tematach nie związanych bezpośrednio z biznesem.

Prezenty - czy wybieracie agd?

Postprzez Antonina » Czw Lis 30, 2017 3:40 pm

Zastanawiam się nad tym, czy agd to nie będzie zbyt nudny prezent dla brata i jego żony, którzy kupili właśnie mieszkanie pod choinkę? Co sądzicie? I co byście wybrali - czajnik czy wyciskarkę soków?
Antonina
Ekspert na Forum

Re: Prezenty - czy wybieracie agd?

Postprzez Sylwia » Czw Lis 30, 2017 7:44 pm

Według mnie – pomysł genialny! Skoro mają nowe mieszkanie to każdy taki sprzęt na pewno im się przyda.

Może zacznij od czajnika: http://www.eldom.eu/produkt/czajnik-bez ... c110-eldom,
bo ten na pewno im się przyda od ręki.
Z wyciskarką lepiej poczekać na inną okazję, kiedy będziesz też mogła się wypytać, czy faktycznie im się przyda.

Na stronie masz też masę innych sprzętów, ceny są naprawdę przystępne, a wszystkie wyglądają nowocześnie, są solidne, o doskonałych parametrach, więc jest w czym wybierać.
Sylwia
Biznes ekspert

Re: Prezenty - czy wybieracie agd?

Postprzez bankrut » Wto Kwi 17, 2018 4:26 pm

Bardzo dobry pomysł by na prezent na nowe mieszkanie kupować sprzęt AGD. Ja szukam czegoś dla siostry i chyba zdecyduję się na piekarnik Candy FCEK826XL To piekarnik elektryczny, jednokomorowy, energooszczędny i z systemem oczyszczania. Myślę ze z takiego prezentu siostra będzie zadowolona.
bankrut
Biznesmen bywalec

Wróć do Hydepark

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Najlepsze darmowe fora dyskusyjne  |   Zobacz inne nasze fora  |   Reklama
bCoders - Oprogramowanie dedykowane dla firm i biznesu  Oprogramowanie dedykowane dla firm i biznesu