Każdy nowy biznes wymaga reklamy?

Postprzez kropka » Sob Kwi 15, 2017 11:53 am

Czy spot reklamy to będzie dobre rozwiązanie na początek?
kropka
Business VIP

Re: Każdy nowy biznes wymaga reklamy?

Postprzez marcjanna » Sob Kwi 15, 2017 12:14 pm

Myślę, że nawet jeśli nie każdy, to większość. Raczej trudno będzie nabrać rozpędu bez tego.
Inna sprawa, jaka reklama będzie najlepsza.
Na przykład filmik reklamowy, jak te, które między innymi robią tu http://svgstudio.pl/ może okazać się niezłym pomysłem, ale tylko jeśli uznasz, że dzięki niemu trafisz do konkretnego grona odbiorców.
Wydaje mi się, że to ma niemałe znaczenie.
marcjanna
Business VIP

Postprzez Sylwia » Pon Maj 01, 2017 10:43 am

Myślę, że tak, ponieważ musisz jakoś dotrzeć do swoich klientów.
Możesz oczywiście zatrudnić kogoś, kto przygotuje dla Ciebie odpowiednią strategię w tym zakresie.
Moja siostra rusza właśnie ze sowim pierwszym biznesem, ale ona akurat to jest taka Zosia - Samosia.

W ramach oszczędności na przykład planuje wynajmować wirtualne biuro w poznaniu na godziny.
To spora oszczędność dla kogo, kto zaczyna, ale nie tylko, bo oszczędzone środki można, np. zainwestować właśnie w reklamę.
Sylwia
Biznes czytacz

Postprzez julia konopko » Czw Sie 03, 2017 1:39 pm

Uważam, że w takich działaniach warto skłonić się ku współpracy ze sprawdzoną firmą np. http://fabrykamarketingu.pl/ . W przypadku kampanii reklamowej pewnie zaproponują oni działania remarketingowe, które są absolutną podstawą i polegają na ponownym wyświetlaniu reklam internautom, którzy byli na naszej stronie. Oczywiście wszystko trzeba odpowiednio zaplanować, w oparciu o np. grupę docelową, intensywność (reklamy nie mogą drażnić odbiorców) itp. ale to już zadanie fachowców. Warto im zaufać.
julia konopko
Biznesmen bywalec

Wróć do Mój pomysł na biznes

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Najlepsze darmowe fora dyskusyjne  |   Zobacz inne nasze fora  |   Reklama
bCoders - Oprogramowanie dedykowane dla firm i biznesu  Oprogramowanie dedykowane dla firm i biznesu