Kobiecy biznes - co jeszcze można wymyślić?

Kobiecy biznes - co jeszcze można wymyślić?

Postprzez kropka » Śro Mar 19, 2014 9:06 am

Da się jeszcze coś wymyślić w kwestii kobiecego biznesu, czy nie ma tu już za dużego pola do popisu?
kropka
Business VIP

Re: Kobiecy biznes - co jeszcze można wymyślić?

Postprzez marcjanna » Śro Mar 19, 2014 9:14 am

Myślę, że to zależy głównie od kreatywności ludzi i tego, czego w danym momencie potrzebują, a nie mogą tego otrzymać, bo nie ma na rynku takiej oferty.
Doskonały tego przykład to salon fryzjerski Lolo Manolo w Poznaniu, gdzie poza normalnymi usługami fryzjerskimi można zorganizować przyjęcie urodzinowe dla dziecka.
Tu jest ich strona: http://www.lolomanolo.pl - dla zapracowanych mam jest to idealne rozwiązanie.
marcjanna
Business VIP

Postprzez Gabrysiaq2 » Nie Cze 12, 2016 3:22 pm

Własna firma, tylko tak początkowo wydaje się być łatwa. Trzeba zadbać o wiele rzeczy,ale chyba najważniejszy jest pomysł. Mój znajomy myśli o firmie meblowej, moim zdaniem ważne sa akcesoria meblowe, bo teraz bardzo zwraca sie na to uwagę.
Gabrysiaq2
Ekspert na Forum

Postprzez bankrut » Pon Lut 26, 2018 1:40 pm

Własna firma to duze wyzwanie, ale nie widzę powodu by kobieta nie miała sie podjać, a pomysłow może być wiele, od prowadzenia księgowości po sklep internetowy. Zależy od umiejętności. Na pewno gdy zakłada się firmę to przyda się wsparcie np http://www.glc.pl/obsluga-prawna-firm Tu obsługa prawna firm. Oni załatwią za ciebie wszystkie potrzebne dokumenty, napisza umowy itp Nasze przepisy prawne często się zmieniają, więc warto korzystać z takich rozwiązań.
bankrut
Biznesmen bywalec

Wróć do Mój pomysł na biznes

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Najlepsze darmowe fora dyskusyjne  |   Zobacz inne nasze fora  |   Reklama
bCoders - Oprogramowanie dedykowane dla firm i biznesu  Oprogramowanie dedykowane dla firm i biznesu