Doposażenie pokoi w hotelu

Rozmowy o rzeczach, które przynoszą biznesowi sukces i zyski

Doposażenie pokoi w hotelu

Postprzez marcjanna » Śro Lut 22, 2017 7:51 pm

Myślicie, że to już konieczność, żeby w pokojach hotelowych zawsze znajdowało się coś więcej niż tylko to, co jest niezbędne?
Mam wrażenie, że tylko dzięki temu mam szansę wyprzedzić konkurencję.
marcjanna
Business VIP

Re: Doposażenie pokoi w hotelu

Postprzez kropka » Śro Lut 22, 2017 7:54 pm

Coś w tym jest.
I moim zdaniem warto wziąć pod uwagę takie rozwiązanie. Czasem wystarczy niewiele.
Tutaj http://www.wszystko-do-hotelu.pl/ przejrzyj sobie jakie masz możliwości.
Myślę, że jednorazowe kosmetyki to już jakiś krok naprzód. Albo dodatkowe koce może?
Zimą się przydadzą.
kropka
Business VIP

Re: Doposażenie pokoi w hotelu

Postprzez TuJa » Nie Kwi 30, 2017 4:05 pm

Myślę, że aktualnie każdy zwraca uwagę na wszelkie detale, które mogą świadczyć o tym, że hotel oferuje warunki odpowiednie do standardu. Klienci zrobili się wymagający, ale to chyba dobrze, bo Polacy rozsmakowali się chyba w podróżach i jest o kogo powalczyć.

Ja akurat jestem w trakcie poszukiwań noclegu w Szczecinie i spore wrażenie zrobił na mnie silver hotel szczecin, bo to naprawdę nowoczesny obiekt, taki, jakiego szukam.
Zależy mi na tym, żeby zorganizować super wyjazd dla grupy znajomych, zatem cieszę się, że znalazłam taki obiekt, w którym w dodatku można łatwo i bezpiecznie zarezerwować noclegi online na stronie.
TuJa
Biznes czytacz

Wróć do Sukces w biznesie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Najlepsze darmowe fora dyskusyjne  |   Zobacz inne nasze fora  |   Reklama
bCoders - Oprogramowanie dedykowane dla firm i biznesu  Oprogramowanie dedykowane dla firm i biznesu