Czy sukces firmy faktycznie zależy od reklamy?

Rozmowy o rzeczach, które przynoszą biznesowi sukces i zyski

Postprzez Dyziek » Pią Kwi 15, 2016 4:07 pm

Dyziek
Zainteresowany biznesem

Re: Czy sukces firmy faktycznie zależy od reklamy?

Postprzez Honorata99 » Sob Kwi 16, 2016 10:57 am

Myślę, że nie tylko od reklamy, ale na pewno jest ona bardzo, bardzo dużą jego częścią składową.
Nie bez powodu mówi się, że reklama jest dźwignią handlu:)
I dotyczy to zarówno reklamy w sieci, stacjonarnej jak i gadżetów reklamowych jak np. kubki czy pendrive z nadrukiem logo firmowe (można zlecić wykonanie tutaj: Pola Studio).

Jednym słowem: wszystko co przyciąga klientów ma tu mega znaczenie
Honorata99
Biznes czytacz

Postprzez julia konopko » Czw Sie 03, 2017 1:40 pm

Zdecydowanie reklama pomaga w rozwinięciu biznesu. Polecam pozycjonowanie strony, a to proces, który musi być odpowiednio zaplanowany i wdrożony. Tylko to gwarantuje pełną efektywność, więc raczej nie znam nikogo kto robiłby to na własną rękę. Pomagają w tym specjalistyczne agencje marketingu online. Ja osobiście polecam kontakt z http://fabrykamarketingu.pl/ , bo pracują oni z lokalnymi, polskimi firmami i oferują usługi takie jak SEO, SEM (AdWords), Mapy Google czy Facebook Ads w kompleksowych pakietach.
julia konopko
Zainteresowany biznesem

Postprzez kasai » Czw Sie 10, 2017 9:37 am

Czy firma bez dobrej oferty osiągnie sukces? Nawet najlepsza reklama nie gwarantuje sukcesu firmie, która ma guzik warty produkt/usługę.
kasai
Biznesmen bywalec

Postprzez lozo34 » Nie Paź 01, 2017 6:59 pm

A tak apropo pozycjonowania, marketingu internetowego czy promocji w wyszukiwarkach, to sporo fajnych artykułów, ciekawych case study znalazłam na http://websem.pl/ . Warto być na bieżąco. Ja akurat lubię takie publikacje.
lozo34
Zainteresowany biznesem

Wróć do Sukces w biznesie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Najlepsze darmowe fora dyskusyjne  |   Zobacz inne nasze fora  |   Reklama
bCoders - Oprogramowanie dedykowane dla firm i biznesu  Oprogramowanie dedykowane dla firm i biznesu