Jak wybrać kredyt?

Hydepark - rozmowy na luzie, o pasjach, sporcie, rozrywce, wolnym czasie i innych tematach nie związanych bezpośrednio z biznesem.

Jak wybrać kredyt?

Postprzez Sylwia » Wto Sie 22, 2017 8:19 am

Ponieważ do tej pory udało mi się nie zaciągać zobowiązań wobec banków nie bardzo wiem,
jak ugryźć ten temat, żeby otrzymać najlepsze warunki jako kredytobiorca.

Czy historia kredytowa faktycznie jest tak bardzo ważna dla banku?

Czy skorzystać z usług doradców, szukać samodzielnie, czy może wykorzystać do tego porównywarkę kredytową: https://www.kredytomaniak.pl/ , gdzie sprawdzę konkretne oferty?
Jak wybrać tę najkorzystniejszą? Czy budowanie historii kredytowej "na szybko" ma sens?
Sylwia
Biznes ekspert

Re: Jak wybrać kredyt?

Postprzez spartka » Sob Sie 26, 2017 7:05 pm

Ja korzystałam z usług doradcy kredytowego.

Postprzez lozo34 » Pon Lut 26, 2018 12:52 pm

A po szukac na własną rękę i analizować ofertę każdego banku z osobna, skoro może to zrobić za Nas doradca kredytowy? W Open Finance pracują świetni fachowcy rynku finansowego, którzy na podstawie Twojej zdolności kredytowej, będą mogli zaproponować Ci najkorzystniejszą i skrojoną do Twoich potrzeb ofertę kredytu czy inwestycji finansowej. I ich porady są bezpłatne, więc nie zwlekaj i skorzystaj! :)
lozo34
Zainteresowany biznesem

Postprzez juki55 » Wto Cze 05, 2018 8:43 am

Zapoznać się z dokładnie z ofertami i wybrać najlepszą dla nas. W https://kredyt123.pl/ znajdziecie dogodne warunki , wysokie kwoty kredytowania. Do tego szybką decyzję i mało formalności.
juki55
Young businessman

Wróć do Hydepark

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Najlepsze darmowe fora dyskusyjne  |   Zobacz inne nasze fora  |   Reklama
bCoders - Oprogramowanie dedykowane dla firm i biznesu  Oprogramowanie dedykowane dla firm i biznesu