Co na prezent na urodziny

Hydepark - rozmowy na luzie, o pasjach, sporcie, rozrywce, wolnym czasie i innych tematach nie związanych bezpośrednio z biznesem.

Co na prezent na urodziny

Postprzez Gabrysiaq2 » Pią Sie 12, 2016 11:35 pm

Mam jeszcze trochę czasu bo urodziny mojej siostry dopiero we wrześniu ale chce jej kupić coś przemyślanego. Wstępnie mam na oku skórzany portfel damski. Wydaje mi się że to taki elegancki i jednocześnie bardzo praktyczny prezent. Jak sądzicie? A może macie jakieś inne koncepcje na prezent?
Gabrysiaq2
Ekspert na Forum

Re: Co na prezent na urodziny

Postprzez Antonina » Wto Sie 30, 2016 10:14 am

A dla dziewczynki w wieku 6 lat, która zaczyna szkołę?
Coś praktycznego?
Antonina
Ekspert na Forum

Postprzez Sylwia » Śro Sie 31, 2016 5:33 am

Takie dziecko zaczyna etap szkolny, więc praktyczne będzie wszystko, co z nią związane.
Ja postawiłabym na książki: http://ksiegarnia.pwn.pl/Ksiazki/Atlasy ... 900,k.html , bo to jest moim zdaniem jeden z najlepszych prezentów.
Szczególnie, jeśli wiesz, że ma jakieś konkretne zainteresowania czy hobby – możesz dobrać coś tematycznego i na pewno trafisz w gust takiego czytelnika.
Sylwia
Biznes ekspert

Postprzez Julieta » Sob Lut 10, 2018 10:32 pm

Widziałam śliczne zegarki dla dziewczynek w takim sklepie z tanią biżuterią https://www.edibazzar.pl/ są po prostu urocze i gdybym miała córeczkę, to zaraz bym jej kupiła. Idealne na prezent dla małej dziewczynki.
Julieta
Young businessman

Wróć do Hydepark

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Najlepsze darmowe fora dyskusyjne  |   Zobacz inne nasze fora  |   Reklama
bCoders - Oprogramowanie dedykowane dla firm i biznesu  Oprogramowanie dedykowane dla firm i biznesu