Hotelowe SPA - lubicie?

Hydepark - rozmowy na luzie, o pasjach, sporcie, rozrywce, wolnym czasie i innych tematach nie związanych bezpośrednio z biznesem.

Hotelowe SPA - lubicie?

Postprzez Amelka » Nie Sty 19, 2014 8:25 am

Hotelowe SPA - lubicie się od czasu do czasu wybrać na taką atrakcję, albo jak korzystacie z hoteli, to czy takie ze SPA cieszą się waszym większym zainteresowaniem?
Najważniejsze jest pozytywne nastawienie.
Amelka
Zainteresowany biznesem

Miejscowość: Tu i tam, wolny duch!:)

Re: Hotelowe SPA - lubicie?

Postprzez marcjanna » Nie Mar 02, 2014 10:48 am

Ja na przykład lubię się zrelaksować w hotelowym spa jeśli mam okazję.
Raz w roku staram się wyskoczyć do na weekend chociaż do takiego miejsca, jak przykładowo to: http://www.hotele.pl/dabki/centrum-zdro ... i-geovita/ żeby trochę odpocząć, skupić się na pracy nad sobą i fajnie spędzić czas.
marcjanna
Business VIP

Postprzez Sukcesmen » Pon Mar 17, 2014 4:13 pm

pewnie, że takie hotele są niezłe:)
Sukcesmen
Site Admin

Postprzez Honorata99 » Pon Mar 17, 2014 4:19 pm

Fajne są takie hotele ze SPA, ale w zasadzie to nie wiem czy jakoś szczególnie mocniej z nich korzystam niż ze zwykłych hoteli. W sumie najchetniej bywam w hotelach klasy biznes - bo i internet jest, i warunki takie typowo biznesowe - może dlatego, że ja ogólnie mało kiedy wyjeżdżam relaksacyjnie, a częściej zawodowo - wypoczynek tylko przy okazji:)
Dobre miejsce w Wawie: http://www.bwfelix.pl/
Honorata99
Biznes czytacz

Wróć do Hydepark

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

Najlepsze darmowe fora dyskusyjne  |   Zobacz inne nasze fora  |   Reklama
bCoders - Oprogramowanie dedykowane dla firm i biznesu  Oprogramowanie dedykowane dla firm i biznesu