Zarabianie na blogu

E-Biznes, e-commerce

Zarabianie na blogu

Postprzez Antonina » Pią Kwi 01, 2016 9:01 pm

Witam, tak jak w temacie: Na czym polega zarabianie na blogu?
Co trzeba spełnić? Jak pisać? Jak się zareklamować? Czego używać? Tagi ? Ważne informacje? I wszystkie inne wiadomości/informacje.
Jeżeli znacie jakieś poradniki, artykuły albo sami możecie mi opisać to z góry bardzo dziękuje
Antonina
Ekspert na Forum

Re: Zarabianie na blogu

Postprzez TuJa » Pon Kwi 04, 2016 10:30 am

Przede wszystkim trzeba chyba posiadać umiejętności pisarskie, aczkolwiek znam blogi o takiej tematyce, że niekoniecznie trzeba być wytrawnym pisarzem. Ważne za to jest, by nie robić ortografów.
Reklama - bardzo ważna kwestia, teraz nawet łatwiej się reklamować, niż kiedykolwiek, bo są portale, jak BlogBooster, dzięki którym zyskujemy nie tylko ruch na stronie, ale również możliwość nawiązania współpracy.
Warto pomyśleć przede wszystkim o tematyce bloga, tak, by była interesująca dla czytelników, wtedy taka praca przynosi naprawdę satysfakcję.
TuJa
Biznes czytacz

Postprzez lozo34 » Pią Lis 24, 2017 12:15 pm

Takie zarabianie to chyba nic ciekawego;P Ja bym wolał juz jakieś bardziej kreatywne formy. Słyszałem, że można dużo zarobić na systemach afilacyjnych. Jeżeli macie swój blog, fanpage itp możecie skorzystać z oferty http://mylead.pl/ . Zamieszczając odpowiednie reklamy w swoich miejscach w sieci możecie wyciągnąć bardzo dobry pieniądz. Poczytajcie o tym koniecznie.
lozo34
Zainteresowany biznesem

Postprzez kasai » Śro Gru 06, 2017 11:39 am

Możliwości na dodatkowy zarobek jest całkiem sporo. Problemem jest często brak determinacji w realizacji zadania oraz lipne oferty.

____
przecinarka do styropianu
kasai
Zainteresowany biznesem

Wróć do E-Biznes

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Najlepsze darmowe fora dyskusyjne  |   Zobacz inne nasze fora  |   Reklama
bCoders - Oprogramowanie dedykowane dla firm i biznesu  Oprogramowanie dedykowane dla firm i biznesu