Jakie kursy i szkolenia są naprawdę wartościowe?

Podnoszenie kwalifikacji: rozmowy o szkoleniach, kursach, dokształcaniu się.
Sprawy organizacji skutecznych konferencji i spotkań biznesowych.

Jakie kursy i szkolenia są naprawdę wartościowe?

Postprzez marcjanna » Nie Mar 02, 2014 11:24 am

Jaką tematykę kursów i szkoleń uznajecie za najbardziej wartościową i przydatną w życiu i biznesie?
marcjanna
Business VIP

Re: Jakie kursy i szkolenia są naprawdę wartościowe?

Postprzez Honorata99 » Pon Mar 17, 2014 4:37 pm

wydaje mi się, że np takimi szkoleniami są wszelkie kursy marketingowe - bez reklamy w końcu nie da się dziś prowadzić efektywnego biznesu.
Honorata99
Biznes czytacz

Postprzez TuJa » Pon Lis 16, 2015 9:36 am

Te, które podniosą kwalifikacje, a przede wszystkim kompetencje pracowników.
TuJa
Biznes czytacz

Postprzez Gabrysiaq2 » Śro Gru 02, 2015 5:32 pm

A moze by tak przeprowadzić jakąś inną formę szkolenia? Brałeś pod uwagę gry symulacyjne ? Bo wydaje mi się, że to jest lepsze niż słuchanie nie koniecznie ciekawych wykładów.
Gabrysiaq2
Ekspert na Forum

Postprzez froddo » Wto Mar 15, 2016 10:20 pm

Szkolenia praktyczne np. dla kierowców samochodów służbowych polecam szkolenia z bezpiecznej jazdy w http://sjmk.pl/ , to poprawi bezpieczeństwo i komfort pracy, szczególnie handlowców którzy często gdzieś jeżdżą :)
froddo
Zainteresowany biznesem

Postprzez kropka » Nie Maj 15, 2016 2:57 pm

Myślę, że to jest dość indywidualna kwestia.
Jedne szkolenia będą bezwartościowe dla jednych osób, a dla innych będą doskonałym sposobem na zdobycie kwalifikacji. No i są też szkolenia CIT, VAT itd. WRL oferuje coś takiego prowadzone przez prelegentów zajmujących się tym wszystkim na co dzień.
Takie szkolenia przydatne są właściwie w każdym biznesie.
kropka
Business VIP

Postprzez Sylwia » Czw Lis 24, 2016 11:36 pm

Niewiele osób o tym pamięta, ale według mnie naprawdę wartościowe i przydatne są na przykład szkolenia BHP. Tę wiedzę należy odnawiać regularnie, a są firmy, gdzie się o tym zapomina.
Jeśli ktoś ma kłopot z samodzielnym pilnowaniem tego tematu można przecież zatrudnić firmę:
http://krajowy.biz/firma,bhp-warszawa-n ... bhp-i-ppoz , jak ta, która robi to fachowo.
Dlaczego? Bo tu chodzi o zdrowie i bezpieczeństwo osób zatrudnionych w danym miejscu.
Dlatego ta wiedza jest tak bardzo pożądana i niezbędna w niektórych okolicznościach.
Sylwia
Biznes czytacz

Postprzez julia konopko » Śro Maj 31, 2017 9:20 am

Kadrze menadżerskiej dedykowane są specjalne szkolenia, a tematyka związana jest np. z zarządzania zespołem, budowania swojego autorytetu etc. Jeśli ktoś jest zainteresowany takimi kursami, to polecam wybrać je z oferty: http://www.projektgamma.pl/szkolenia-ot ... nedzerskie . Myślę, że każdy menadżer powinien być na bieżąco z takich szkoleniami, by podnosić swoje kwalifikacje i umiejętności.
julia konopko
Zainteresowany biznesem

Postprzez kasai » Sob Paź 28, 2017 12:09 pm

W temacie szkoleń jestem od niedawna z uwagi na to, że szukam atrakcyjnych ofert szkoleniowych typu http://emt-systems.pl/szkolenia-siemens-plm-software.html. Przyznam szczerze, że najrozsądniej brać pod uwagę tylko te firmy, które szkoleniami zajmują się zawodowo i są w stanie zaoferować także praktyczne części szkoleń lub kursów.
kasai
Biznesmen bywalec

Wróć do Szkolenia, kursy, konferencje

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Najlepsze darmowe fora dyskusyjne  |   Zobacz inne nasze fora  |   Reklama
bCoders - Oprogramowanie dedykowane dla firm i biznesu  Oprogramowanie dedykowane dla firm i biznesu