Impreza integracyjna

Podnoszenie kwalifikacji: rozmowy o szkoleniach, kursach, dokształcaniu się.
Sprawy organizacji skutecznych konferencji i spotkań biznesowych.

Impreza integracyjna

Postprzez marcjanna » Nie Mar 02, 2014 10:59 am

Macie jakieś pomysły na zorganizowanie imprezy integracyjnej?
Wystarczy jakiś wyjazd do hotelu ze spa, czy może lepiej zorganizować jakąś imprezę typu offroad albo inną?
marcjanna
Business VIP

Re: Impreza integracyjna

Postprzez kropka » Czw Kwi 17, 2014 10:46 am

A ja nie jestem zwolenniczką takich imprez samych dla siebie.
Połączyłabym to raczej z jakimś szkoleniem, żeby nie marnować czasu, ale wybrałabym na ten cel jakieś atrakcyjne miejsc, np. taki hotel: http://www.bwportos.pl/ - dzięki temu można te godziny wykorzystać bardziej efektywnie.
Oczywiście nie mówię tu o jakichś zamordystycznych szkoleniach :)
kropka
Business VIP

Postprzez Gabrysiaq2 » Pon Lis 09, 2015 12:02 pm

Takie imprezy to bardzo dobry pomysł, ale jak ktos zajmuje się organizacją własnie takiej imprezy to wydaje mi się że musi zadbać o najmniejszy szczegół. Z doświadczenia wiem że bardzo ważne są atrakcje i jedzenie. Jeżeli chodzi o tą drugą kwestię to catering Scandale powinien być najlepszym rozwiązaniem. Podają świetnie przygotowane jedzenie.
Gabrysiaq2
Biznes ekspert

Postprzez TuJa » Pon Lis 16, 2015 9:25 am

Są też firmy, które to mogą ogarnąć od strony logistycznej i zorganizować Ci mega imprezke dla pracowników.
TuJa
Biznes czytacz

Postprzez froddo » Sob Mar 19, 2016 2:25 pm

Aby impreza była udana nie wystarczy tylko dobry catering ;) Polecam wam także jakieś fajne imprezowe akcesoria z http://www.superparty4you.pl/ będzie od razu zabawnie i wesoło :)
froddo
Zainteresowany biznesem

Postprzez julia konopko » Wto Maj 17, 2016 8:48 am

Ja myślę, że jeśli szef chce zrobić imprezę integracyjną to najpierw powinien zapytać swoich pracowników o preferencje. Gusta są różne i nie warto ryzykować tego, że ktoś będzie czuć się źle. Nam przełożony wynajął salę VIP z lożami w warszawskim lokalu https://theview.pl/
Nie byłam jeszcze w takim klubie. Nie dość, że to na 28 piętrze biurowca, to jeszcze wystrój był bardzo elegancki: fontanna, taras z kanapami, kominek itd. Takie spotkanie integracyjne w wersji bardziej luźniejszej.
julia konopko
Biznesmen bywalec

Wróć do Szkolenia, kursy, konferencje

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Najlepsze darmowe fora dyskusyjne  |   Zobacz inne nasze fora  |   Reklama
bCoders - Oprogramowanie dedykowane dla firm i biznesu  Oprogramowanie dedykowane dla firm i biznesu