Opłaca się kupować towar w jednym miejscu?

Opłaca się kupować towar w jednym miejscu?

Postprzez kropka » Śro Paź 14, 2015 8:27 am

Chodzi mi o to czy np. jak kupujemy coś w jednej hurtowni, to warto się tego trzymać, czy też może lepiej od czasu do czasu sprawdzać też inne opcje?
kropka
Business VIP

Re: Opłaca się kupować towar w jednym miejscu?

Postprzez marcjanna » Śro Paź 14, 2015 9:58 am

Moim zdaniem to się naprawdę opłaca, bo pewnym czasie jako stały klient możesz liczyć na jakieś zniżki.
Oczywiście nie zawsze tak się dzieje, więc nic nie zaszkodzi, żeby porównywać sobie różne opcje. Tu np.
http://www.ansteel.pl/katalog/narzedzia ... onakretek/ widać jak funkcjonuje hurtownia internetowa.
Nie zaszkodzi na bieżąco sondować jakie oferty ma konkurencja. Wiadomo, że dobrze jest być wiernym jednemu miejscu, ale jeśli się nie kalkuluje, to trzeba szukać innych opcji.
marcjanna
Business VIP

Postprzez Antonina » Wto Wrz 27, 2016 9:56 am

Moim zdaniem też lepiej zdecydować się na jednego dostawcę, szczególnie, kiedy już wiemy, że działa sprawnie i dostawy są szybkie.
Ja teraz szukam sklepów w sieci z narzędziami. Może coś polecicie?
Antonina
Biznes ekspert

Postprzez TuJa » Wto Wrz 27, 2016 1:51 pm

Mam podobne doświadczenia – trzymam się stałych i sprawdzonych miejsc.
Szczególnie jeśli chodzi specjalistyczny asortyment, jak choćby narzędzia, o które pytasz.
Mój mąż podrzucił mi ten sklep: http://artykulytechniczne.pl/ , gdzie ostatnio szukał wierteł. Wspominał, przy okazji, że mają spory wybór narzędzi, więc powinnaś znaleźć te, które Ciebie interesują.
TuJa
Biznes czytacz

Wróć do Wspólnicy, kontrahenci, wspólne inwestycje

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Najlepsze darmowe fora dyskusyjne  |   Zobacz inne nasze fora  |   Reklama
bCoders - Oprogramowanie dedykowane dla firm i biznesu  Oprogramowanie dedykowane dla firm i biznesu