Strona 1 z 1

Księgowość poprowadzić samodzielnie czy zlecić komuś?

PostWysłany: Śro Kwi 27, 2016 7:47 am
przez marcjanna
Jak rozwiązać tę kwestię?
Nie znam się na księgowości, więc poprowadzenie czegoś takiego byłoby zbyt problematyczne dla mnie.

Re: Księgowość poprowadzić samodzielnie czy zlecić komuś?

PostWysłany: Śro Kwi 27, 2016 1:09 pm
przez kropka
Jak możesz pozwolić sobie, żeby co miesiąc zapłacić komuś za to, żeby zajmował się księgowością, to tak zrób. Ale jeśli szukasz oszczędności, to warto będzie wziąć pod uwagę taki wynalazek jak księgowość online. Tutaj: http://wfirma.pl/samodzielna-ksiegowosc możesz zobaczyć jak wygląda taka propozycja od Wfirma.pl
Wydaje mi się, że to najlepsza opcja. Też się za to płaci, ale grosze. Oszczędności są przy tym spore.

Re: Księgowość poprowadzić samodzielnie czy zlecić komuś?

PostWysłany: Pią Mar 31, 2017 1:57 pm
przez maciejs
Ja dla przykładu również nie znam się na księgowości, natomiast zleciłem opiekę księgową zewnętrznej firmie, z którą współpracuję online. Moim zdaniem to najwygodniejsze rozwiązanie, które nie wymaga ciągłych wizyt w biurze rachunkowym. Wystawiona faktura vat po prostu przesyłana jest do adresata i problem z głowy. Takie rozwiązanie nie należy również do drogich.

Re: Księgowość poprowadzić samodzielnie czy zlecić komuś?

PostWysłany: Pon Wrz 11, 2017 7:37 am
przez kasai
Patrząc na tego typu artykuły http://www.aktyw.opole.pl/uslugi/podatk ... hodow.html i sporą liczbę zmian w prawie nie wyobrażam sobie prowadzenia księgowości bez pomocy kogoś, kto to wszystko ogarnie. Jeden błąd może sporo kosztować.

Re: Księgowość poprowadzić samodzielnie czy zlecić komuś?

PostWysłany: Pią Gru 15, 2017 12:08 pm
przez julia konopko
Dla mnie wystawanie fv i ich ogarnianie to jakaś czarna magia. Na szczęście są firmy typu Blue Media - https://bluemedia.pl/ , które oferują narzędzia pomocne w kwestiach rozliczeń firmowych. Mają np. program Faktura.pl - bardzo intuicyjny, wygodny i gwarantujący pełną kontrolę nad fakturami firmowymi. Poczytajcie o tym więcej na ich stronie, bo ja jestem laikiem. Ale według mnie warto.